Division 1 - Södra - İsveç
Perşembe, 14.05.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Ängelholm |
| Deplasman: |
Åtvidaberg |
| Mesafe: |
288.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Angelholms IP
|
| Kapasite: |
5 000 (1 500) |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.46 |
3.34 |
2.41 |
X2 |
|
|
|
1.45 |
1.43 |
| 19% |
52% |
29% |
1.43 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.01 |
|
|
|
1.64 |
2.06 |
|
|
|
2.61 |
1.42 |
| 75% |
25% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
20% |
80% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2023-11-04 |
Atvidabergs
|
0 - 2 |
Angelholms
|
|
2023-06-11 |
Angelholms
|
1 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2022-10-01 |
Angelholms
|
1 - 2 |
Atvidabergs
|
|
2022-04-09 |
Atvidabergs
|
0 - 1 |
Angelholms
|
|
2018-10-20 |
Atvidabergs
|
2 - 2 |
Angelholms
|
|
2018-04-29 |
Angelholms
|
2 - 1 |
Atvidabergs
|
|
2016-11-05 |
Atvidabergs
|
4 - 1 |
Angelholms
|
|
2016-06-18 |
Angelholms
|
0 - 3 |
Atvidabergs
|
|
2011-09-19 |
Angelholms
|
2 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2011-05-07 |
Atvidabergs
|
5 - 0 |
Angelholms
|
|
2009-09-26 |
Atvidabergs
|
1 - 1 |
Angelholms
|
|
2009-05-31 |
Angelholms
|
0 - 1 |
Atvidabergs
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
25% |
Angelholms son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Skövde
|
1 - 1 |
Angelholms
|
|
2026-05-01 |
Eskilsminne IF
|
0 - 6 |
Angelholms
|
|
2026-04-25 |
Angelholms
|
1 - 1 |
Hassleholms IF
|
|
2026-04-19 |
Angelholms
|
0 - 0 |
Lunds BK
|
|
2026-04-11 |
Laholms
|
1 - 1 |
Angelholms
|
|
2026-04-03 |
Angelholms
|
1 - 5 |
Trelleborgs
|
|
2026-03-28 |
Angelholms
|
0 - 1 |
Olympic Malmo
|
|
2026-03-21 |
Lunds BK
|
4 - 0 |
Angelholms
|
|
2026-03-14 |
Angelholms
|
2 - 5 |
Eskilsminne IF
|
|
2026-03-07 |
Angelholms
|
2 - 0 |
Laholms
|
|
2026-02-28 |
AFC Malmo
|
3 - 0 |
Angelholms
|
|
2026-02-04 |
Landskrona
|
4 - 0 |
Angelholms
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
6 |
5 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
50% |
42% |
Atvidabergs son 12 maçlar
|
2026-05-10 |
Atvidabergs
|
1 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2026-05-02 |
Skövde
|
0 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2026-04-25 |
Atvidabergs
|
3 - 0 |
AFC Malmo
|
|
2026-04-19 |
Atvidabergs
|
2 - 1 |
Kristianstad FC
|
|
2026-04-11 |
Lunds BK
|
2 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2026-04-05 |
Atvidabergs
|
1 - 0 |
Jonkopings
|
|
2026-03-14 |
Atvidabergs
|
1 - 0 |
Йоребро Сир.
|
|
2026-03-07 |
Jonkopings
|
1 - 1 |
Atvidabergs
|
|
2026-02-21 |
Stockholm Inter.
|
3 - 4 |
Atvidabergs
|
|
2026-02-14 |
Atvidabergs
|
1 - 1 |
Oskarshamns
|
|
2025-02-28 |
Oskarshamns
|
0 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2024-03-23 |
Oskarshamns
|
2 - 2 |
Atvidabergs
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
5 |
2 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
42% |
17% |
Puan Durumu Division 1 - Södra
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Trelleborgs |
6 |
5 |
1 |
0 |
18 |
5 |
+13 |
16 |
| 2 |
Lunds BK |
6 |
3 |
3 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
12 |
| 3 |
Atvidabergs |
6 |
3 |
1 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
10 |
| 4 |
Eskilsminne IF |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
10 |
| 5 |
AFC Malmo |
6 |
2 |
3 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
9 |
| 6 |
Olympic Malmo |
6 |
3 |
0 |
3 |
10 |
10 |
0 |
9 |
| 7 |
Hassleholms IF |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
8 |
| 8 |
Skövde |
6 |
1 |
5 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
8 |
| 9 |
Trollhattan |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
8 |
| 10 |
Angelholms |
6 |
1 |
4 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
7 |
| 11 |
Jonkopings |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
9 |
0 |
7 |
| 12 |
Tvaakers IF |
6 |
2 |
1 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 13 |
Rosengard |
6 |
1 |
3 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 14 |
Kristianstad FC |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
5 |
| 15 |
Laholms |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
4 |
| 16 |
Utsiktens |
6 |
1 |
0 |
5 |
5 |
17 |
-12 |
3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Angelholms |
|
| Atvidabergs |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Angelholms |
Atvidabergs |
| 1 |
Trelleborgs |
1 - 5 |
|
| 2 |
Lunds BK |
0 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Atvidabergs |
|
- |
| 4 |
Eskilsminne IF |
|
|
| 5 |
AFC Malmo |
|
|
| 6 |
Olympic Malmo |
|
|
| 7 |
Hassleholms IF |
1 - 1 |
|
| 8 |
Skövde |
|
0 - 0 |
| 9 |
Trollhattan |
|
|
| 10 |
Angelholms |
- |
|
| 11 |
Jonkopings |
|
|
| 12 |
Tvaakers IF |
|
|
| 13 |
Rosengard |
|
|
| 14 |
Kristianstad FC |
|
|
| 15 |
Laholms |
|
|
| 16 |
Utsiktens |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Angelholms |
Atvidabergs |
| Galibiyet |
1 |
3 |
| Beraberlik |
4 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
2 |
| Attığı gol |
10 |
7 |
| Yediği gol |
8 |
5 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.17 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
0.83 |
| Oyun attığı gol |
83% |
67% |
| Oyun yediği gol |
67% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
33% |
| Üst 1.5 |
83% |
67% |
| Üst 2.5 |
33% |
50% |
| Üst 3.5 |
33% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
1 |
| Attığı gol |
2 |
0 |
| Yediği gol |
6 |
2 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.67 |
0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
67% |
0% |
| Oyun yediği gol |
67% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
0% |
| Üst 1.5 |
67% |
50% |
| Üst 2.5 |
33% |
0% |
| Üst 3.5 |
33% |
0% |
Genel i̇statistikler Division 1 - Södra
| Oyun (48) |
| Ev sahibi galibiyet |
38% |
| Beraberlik |
31% |
| Deplasman galibiyet |
31% |
| Oynadığı maç |
20% |
| Goller (131) |
| Maç başına gol |
2.73 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.40 |
| Maç başına deplasman gol |
1.33 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
77% |
| Deplasman takımı gol attı |
69% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
| Üst 1.5 |
77% |
| Üst 2.5 |
54% |
| Üst 3.5 |
29% |
Angelholms sonraki 6 maçlar
|
2026-05-18 |
Angelholms
|
- |
Kristianstad FC
|
|
2026-05-24 |
Jonkopings
|
- |
Angelholms
|
|
2026-06-02 |
Rosengard
|
- |
Angelholms
|
|
2026-06-08 |
Angelholms
|
- |
Olympic Malmo
|
|
2026-06-13 |
Angelholms
|
- |
Utsiktens
|
|
2026-06-18 |
Tvaakers IF
|
- |
Angelholms
|
Atvidabergs sonraki 6 maçlar
|
2026-05-17 |
Olympic Malmo
|
- |
Atvidabergs
|
|
2026-05-24 |
Atvidabergs
|
- |
Laholms
|
|
2026-05-30 |
Trollhattan
|
- |
Atvidabergs
|
|
2026-06-07 |
Atvidabergs
|
- |
Tvaakers IF
|
|
2026-06-13 |
Atvidabergs
|
- |
Eskilsminne IF
|
|
2026-06-18 |
Utsiktens
|
- |
Atvidabergs
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.46 |
3.34 |
2.41 |
| Olasılık |
19% |
52% |
29% |
|
X2 @ 1.43 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.45 |
1.43 |
| Olasılık |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.43 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.19 |
4.01 |
| Olasılık |
|
75% |
25% |
|
Üst 1.5 @ 1.19 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.64 |
2.06 |
| Olasılık |
|
45% |
55% |
|
Alt 2.5 @ 2.06 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.61 |
1.42 |
| Olasılık |
|
20% |
80% |
|
Alt 3.5 @ 1.42 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.54 |
2.27 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Evt @ 1.54 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-12 12:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!