Profesyonel Ligi - Suudi Arabistan
Perşembe, 05.11.2026
17:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
El Khobar |
| Deplasman: |
Al Majma'ah |
| Mesafe: |
487.4 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:30 (20:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.18 |
7.00 |
11.00 |
1 |
|
|
|
1.05 |
4.50 |
| 52% |
32% |
16% |
1.18 |
|
|
|
76% |
24% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
8.00 |
|
|
|
1.30 |
3.50 |
|
|
|
1.73 |
2.00 |
| 81% |
19% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
46% |
54% |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-09 |
Al-Fayha
|
1 - 2 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-01-14 |
Al-Qadsiah
|
5 - 0 |
Al-Fayha
|
|
2025-04-12 |
Al-Fayha
|
2 - 1 |
Al-Qadsiah
|
|
2024-11-07 |
Al-Qadsiah
|
2 - 0 |
Al-Fayha
|
|
2019-02-02 |
Al-Qadsiah
|
2 - 0 |
Al-Fayha
|
|
2018-09-28 |
Al-Fayha
|
4 - 2 |
Al-Qadsiah
|
|
2018-02-04 |
Al-Fayha
|
2 - 0 |
Al-Qadsiah
|
|
2017-10-19 |
Al-Qadsiah
|
1 - 1 |
Al-Fayha
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
3 |
|
8 |
4 |
2 |
| 50% |
12% |
38% |
|
100% |
50% |
25% |
Al-Qadsiah son 12 maçlar
|
2026-11-02 |
Al-Gharafa
|
0 - 5 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-10-29 |
Al-Riyadh
|
0 - 6 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-10-26 |
Al-Qadsiah
|
1 - 1 |
Al-Sadd
|
|
2026-10-23 |
Al-Qadsiah
|
2 - 3 |
Al-Hilal
|
|
2026-10-20 |
Al-Taawon
|
0 - 1 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-10-16 |
Al-Qadsiah
|
2 - 1 |
Abha Club
|
|
2026-10-12 |
Pakhtakor
|
1 - 1 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-10-09 |
Al-Kholood
|
0 - 5 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-09-14 |
Al-Qadsiah
|
2 - 1 |
Al Wasl
|
|
2026-09-11 |
Al-Qadsiah
|
3 - 3 |
Al-Ettifaq
|
|
2026-09-08 |
Al-Qadsiah
|
3 - 2 |
Al Ahli SC
|
|
2026-09-03 |
Diriyah Club
|
0 - 2 |
Al-Qadsiah
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
11 |
8 |
6 |
| 67% |
25% |
8% |
|
92% |
67% |
50% |
Al-Fayha son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Al-Fayha
|
4 - 1 |
Al-Faysaly
|
|
2026-10-22 |
Al-Hazem
|
2 - 2 |
Al-Fayha
|
|
2026-10-19 |
Al-Fayha
|
2 - 3 |
Al Ahli SC
|
|
2026-10-15 |
Al-Khaleej
|
2 - 0 |
Al-Fayha
|
|
2026-10-11 |
Al-Fayha
|
1 - 1 |
Al-Riyadh
|
|
2026-09-12 |
Al Shabab
|
0 - 0 |
Al-Fayha
|
|
2026-09-08 |
Al-Ittihad FC
|
2 - 1 |
Al-Fayha
|
|
2026-09-03 |
Al-Fayha
|
2 - 2 |
Al-Kholood
|
|
2026-08-28 |
Al-Fayha
|
3 - 2 |
Abha Club
|
|
2026-08-25 |
Al-Taawon
|
0 - 0 |
Al-Fayha
|
|
2026-08-20 |
Al-Fayha
|
0 - 3 |
Al-Hilal
|
|
2026-08-17 |
Al-Adalah
|
0 - 2 |
Al-Fayha
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
10 |
7 |
5 |
| 25% |
42% |
33% |
|
83% |
58% |
42% |
Puan Durumu Profesyonel Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Al-Hilal |
11 |
10 |
0 |
1 |
32 |
9 |
+23 |
30 |
| 2 |
Al-Qadsiah |
12 |
9 |
1 |
2 |
32 |
12 |
+20 |
28 |
| 3 |
Al Nasr Riyadh |
11 |
9 |
1 |
1 |
28 |
11 |
+17 |
28 |
| 4 |
Al-Ittihad FC |
11 |
7 |
3 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
24 |
| 5 |
Neom SC |
12 |
7 |
1 |
4 |
18 |
10 |
+8 |
22 |
| 6 |
Al Ahli SC |
11 |
7 |
0 |
4 |
28 |
19 |
+9 |
21 |
| 7 |
Al-Ettifaq |
12 |
5 |
4 |
3 |
18 |
17 |
+1 |
19 |
| 8 |
Diriyah Club |
12 |
4 |
3 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
15 |
| 9 |
Al-Khaleej |
12 |
3 |
6 |
3 |
14 |
19 |
-5 |
15 |
| 10 |
Al Shabab |
11 |
3 |
5 |
3 |
20 |
15 |
+5 |
14 |
| 11 |
Al-Kholood |
11 |
3 |
3 |
5 |
17 |
26 |
-9 |
12 |
| 12 |
Al-Riyadh |
11 |
3 |
3 |
5 |
11 |
25 |
-14 |
12 |
| 13 |
Al-Fayha |
12 |
2 |
5 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
11 |
| 14 |
Al-Hazem |
12 |
2 |
4 |
6 |
14 |
20 |
-6 |
10 |
| 15 |
Al-Faysaly |
12 |
2 |
4 |
6 |
13 |
24 |
-11 |
10 |
| 16 |
Al-Fateh |
12 |
1 |
3 |
8 |
10 |
25 |
-15 |
6 |
| 17 |
Al-Taawon |
12 |
0 |
5 |
7 |
6 |
20 |
-14 |
5 |
| 18 |
Abha Club |
11 |
0 |
3 |
8 |
7 |
19 |
-12 |
3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Al-Qadsiah |
|
| Al-Fayha |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Al-Qadsiah |
Al-Fayha |
| 1 |
Al-Hilal |
2 - 3 |
|
| 2 |
Al-Qadsiah |
- |
|
| 3 |
Al Nasr Riyadh |
|
|
| 4 |
Al-Ittihad FC |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Neom SC |
|
2 - 1 |
| 6 |
Al Ahli SC |
3 - 2 |
|
| 7 |
Al-Ettifaq |
3 - 3 |
|
| 8 |
Diriyah Club |
|
|
| 9 |
Al-Khaleej |
|
2 - 0 |
| 10 |
Al Shabab |
|
0 - 0 |
| 11 |
Al-Kholood |
|
|
| 12 |
Al-Riyadh |
|
|
| 13 |
Al-Fayha |
|
- |
| 14 |
Al-Hazem |
|
2 - 2 |
| 15 |
Al-Faysaly |
3 - 1 |
|
| 16 |
Al-Fateh |
|
|
| 17 |
Al-Taawon |
|
0 - 0 |
| 18 |
Abha Club |
2 - 1 |
|
Takım istatistikleri
| |
Al-Qadsiah |
Al-Fayha |
| Galibiyet |
9 |
2 |
| Beraberlik |
1 |
5 |
| Mağlubiyet |
2 |
5 |
| Attığı gol |
32 |
16 |
| Yediği gol |
12 |
20 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.67 |
1.33 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
1.67 |
| Oyun attığı gol |
92% |
67% |
| Oyun yediği gol |
58% |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
67% |
| Üst 1.5 |
83% |
83% |
| Üst 2.5 |
67% |
67% |
| Üst 3.5 |
58% |
42% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
3 |
| Mağlubiyet |
2 |
3 |
| Attığı gol |
13 |
4 |
| Yediği gol |
11 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.17 |
0.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.83 |
1.33 |
| Oyun attığı gol |
83% |
50% |
| Oyun yediği gol |
100% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
83% |
50% |
| Üst 1.5 |
83% |
67% |
| Üst 2.5 |
83% |
50% |
| Üst 3.5 |
67% |
17% |
Genel i̇statistikler Profesyonel Ligi
| Oyun (104) |
| Ev sahibi galibiyet |
40% |
| Beraberlik |
26% |
| Deplasman galibiyet |
34% |
| Oynadığı maç |
34% |
| Goller (315) |
| Maç başına gol |
3.03 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.54 |
| Maç başına deplasman gol |
1.49 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
70% |
| Deplasman takımı gol attı |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
| Üst 1.5 |
78% |
| Üst 2.5 |
57% |
| Üst 3.5 |
38% |
Al-Qadsiah sonraki 6 maçlar
|
2026-11-20 |
Al Nasr Riyadh
|
- |
Al-Qadsiah
|
|
2026-11-26 |
Al-Qadsiah
|
- |
Al-Fateh
|
|
2026-12-03 |
Al-Hazem
|
- |
Al-Qadsiah
|
|
2026-12-10 |
Al-Qadsiah
|
- |
Al-Khaleej
|
|
2026-12-14 |
Al-Qadsiah
|
- |
Al Shabab
|
|
2027-02-11 |
Al-Ittihad FC
|
- |
Al-Qadsiah
|
Al-Fayha sonraki 6 maçlar
|
2026-11-20 |
Al-Fayha
|
- |
Al-Fateh
|
|
2026-11-26 |
Diriyah Club
|
- |
Al-Fayha
|
|
2026-12-03 |
Al-Fayha
|
- |
Al Nasr Riyadh
|
|
2026-12-10 |
Al-Ettifaq
|
- |
Al-Fayha
|
|
2026-12-14 |
Al-Fayha
|
- |
Neom SC
|
|
2027-02-11 |
Al-Hilal
|
- |
Al-Fayha
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.18 |
7.00 |
11.00 |
| Olasılık |
52% |
32% |
16% |
|
1 @ 1.18 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.05 |
4.50 |
| Olasılık |
76% |
24% |
|
1X @ 1.05 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.08 |
8.00 |
| Olasılık |
|
81% |
19% |
|
Üst 1.5 @ 1.08 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.30 |
3.50 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.30 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.73 |
2.00 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 3.5 @ 2.00 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.73 |
2.00 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Evt @ 1.73 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!