Katar Ligi
Pazar, 18.10.2026
17:45
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Doha |
| Deplasman: |
Rayyan |
| Mesafe: |
10.0 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:45 (19:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.90 |
3.90 |
1.66 |
2 |
|
|
|
2.05 |
1.22 |
| 21% |
20% |
59% |
1.66 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.75 |
|
|
|
1.42 |
2.65 |
|
|
|
2.05 |
1.68 |
| 80% |
20% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
36% |
64% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-02-26 |
Al-Gharafa
|
3 - 2 |
Al-Rayyan
|
|
2025-09-25 |
Al-Rayyan
|
2 - 3 |
Al-Gharafa
|
|
2025-05-24 |
Al-Rayyan
|
1 - 2 |
Al-Gharafa
|
|
2025-01-29 |
Al-Rayyan
|
2 - 2 |
Al-Gharafa
|
|
2024-08-23 |
Al-Gharafa
|
2 - 1 |
Al-Rayyan
|
|
2024-05-01 |
Al-Rayyan
|
2 - 1 |
Al-Gharafa
|
|
2024-03-17 |
Al-Gharafa
|
3 - 0 |
Al-Rayyan
|
|
2023-10-28 |
Al-Rayyan
|
3 - 4 |
Al-Gharafa
|
|
2023-10-07 |
Al-Rayyan
|
1 - 0 |
Al-Gharafa
|
|
2023-05-08 |
Al-Rayyan
|
4 - 1 |
Al-Gharafa
|
|
2023-01-24 |
Al-Gharafa
|
2 - 2 |
Al-Rayyan
|
|
2022-09-20 |
Al-Gharafa
|
4 - 3 |
Al-Rayyan
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
11 |
7 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
92% |
58% |
Al-Gharafa son 12 maçlar
|
2026-10-12 |
Al-Gharafa
|
1 - 2 |
Esteghlal F.C.
|
|
2026-10-08 |
Al-Wakrah SC
|
3 - 2 |
Al-Gharafa
|
|
2026-10-01 |
Al-Gharafa
|
4 - 2 |
Al-Mesaimeer SC
|
|
2026-09-15 |
Al-Hilal
|
2 - 1 |
Al-Gharafa
|
|
2026-09-11 |
Al-Gharafa
|
0 - 0 |
Lusail SC
|
|
2026-09-05 |
Al-Sadd
|
4 - 1 |
Al-Gharafa
|
|
2026-09-01 |
Al-Sadd
|
2 - 1 |
Al-Gharafa
|
|
2026-08-27 |
Al-Gharafa
|
1 - 3 |
Al-Shamal SC
|
|
2026-08-21 |
Al-Gharafa
|
2 - 1 |
Al-Shahania SC
|
|
2026-07-27 |
Al-Riyadh
|
2 - 2 |
Al-Gharafa
|
|
2026-07-19 |
Samorin
|
2 - 1 |
Al-Gharafa
|
|
2026-05-09 |
Al-Gharafa
|
4 - 1 |
Al-Sadd
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
11 |
11 |
6 |
| 25% |
17% |
58% |
|
92% |
92% |
50% |
Al-Rayyan son 12 maçlar
|
2026-10-14 |
Al-Taawon
|
2 - 1 |
Al-Rayyan
|
|
2026-10-09 |
Qatar SC
|
0 - 3 |
Al-Rayyan
|
|
2026-09-28 |
Al Sailiya
|
1 - 1 |
Al-Rayyan
|
|
2026-09-20 |
Al-Rayyan
|
2 - 2 |
Qatar SC
|
|
2026-09-11 |
Al-Rayyan
|
3 - 0 |
Al Ahli Doha
|
|
2026-09-05 |
Al-Rayyan
|
1 - 1 |
Al-Duhail
|
|
2026-09-01 |
Al-Shamal SC
|
3 - 3 |
Al-Rayyan
|
|
2026-08-27 |
Al-Wakrah SC
|
1 - 2 |
Al-Rayyan
|
|
2026-08-20 |
Al-Rayyan
|
1 - 0 |
Lusail SC
|
|
2026-08-04 |
Leganes
|
2 - 1 |
Al-Rayyan
|
|
2026-07-19 |
Rochdale
|
3 - 3 |
Al-Rayyan
|
|
2026-05-01 |
Al-Rayyan
|
0 - 3 |
Al-Wakrah SC
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
11 |
9 |
3 |
| 33% |
42% |
25% |
|
92% |
75% |
25% |
Puan Durumu Katar Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Al-Rayyan |
5 |
4 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
13 |
| 2 |
Al-Sadd |
5 |
4 |
0 |
1 |
21 |
10 |
+11 |
12 |
| 3 |
Al Arabi |
6 |
3 |
3 |
0 |
14 |
5 |
+9 |
12 |
| 4 |
Al-Duhail |
5 |
2 |
3 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
9 |
| 5 |
Al-Shamal SC |
6 |
2 |
3 |
1 |
10 |
10 |
0 |
9 |
| 6 |
Al-Wakrah SC |
6 |
2 |
2 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
8 |
| 7 |
Al Ahli Doha |
6 |
2 |
1 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
7 |
| 8 |
Al-Shahania SC |
6 |
2 |
1 |
3 |
8 |
15 |
-7 |
7 |
| 9 |
Lusail SC |
6 |
1 |
3 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 10 |
Al-Gharafa |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
| 11 |
Qatar SC |
6 |
0 |
3 |
3 |
6 |
14 |
-8 |
3 |
| 12 |
Al Sailiya |
6 |
0 |
1 |
5 |
7 |
20 |
-13 |
1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Al-Gharafa |
|
| Al-Rayyan |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Al-Gharafa |
Al-Rayyan |
| 1 |
Al-Rayyan |
|
- |
| 2 |
Al-Sadd |
|
|
| 3 |
Al Arabi |
|
|
| 4 |
Al-Duhail |
|
|
| 5 |
Al-Shamal SC |
1 - 3 |
|
| 6 |
Al-Wakrah SC |
|
1 - 2 |
| 7 |
Al Ahli Doha |
|
|
| 8 |
Al-Shahania SC |
2 - 1 |
|
| 9 |
Lusail SC |
0 - 0 |
|
| 10 |
Al-Gharafa |
- |
|
| 11 |
Qatar SC |
|
0 - 3 |
| 12 |
Al Sailiya |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Al-Gharafa |
Al-Rayyan |
| Galibiyet |
1 |
4 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
3 |
0 |
| Attığı gol |
6 |
10 |
| Yediği gol |
11 |
2 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.20 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.20 |
0.40 |
| Oyun attığı gol |
80% |
100% |
| Oyun yediği gol |
80% |
40% |
| Karşılıklı Gol Var |
80% |
40% |
| Üst 1.5 |
80% |
80% |
| Üst 2.5 |
80% |
60% |
| Üst 3.5 |
60% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
2 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
0 |
| Attığı gol |
3 |
5 |
| Yediği gol |
4 |
1 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
2.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
0.50 |
| Oyun attığı gol |
67% |
100% |
| Oyun yediği gol |
67% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
50% |
| Üst 1.5 |
67% |
100% |
| Üst 2.5 |
67% |
100% |
| Üst 3.5 |
33% |
0% |
Genel i̇statistikler Katar Ligi
| Oyun (34) |
| Ev sahibi galibiyet |
38% |
| Beraberlik |
32% |
| Deplasman galibiyet |
29% |
| Oynadığı maç |
26% |
| Goller (118) |
| Maç başına gol |
3.47 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.71 |
| Maç başına deplasman gol |
1.76 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
76% |
| Deplasman takımı gol attı |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
56% |
| Üst 1.5 |
82% |
| Üst 2.5 |
65% |
| Üst 3.5 |
50% |
Al-Gharafa sonraki 5 maçlar
|
2026-10-22 |
Al-Gharafa
|
- |
Al Ahli Doha
|
|
2026-11-08 |
Qatar SC
|
- |
Al-Gharafa
|
|
2026-11-20 |
Al-Gharafa
|
- |
Al-Duhail
|
|
2026-11-28 |
Al-Gharafa
|
- |
Al Arabi
|
|
2026-12-04 |
Al Sailiya
|
- |
Al-Gharafa
|
Al-Rayyan sonraki 5 maçlar
|
2026-10-23 |
Al-Rayyan
|
- |
Al Sailiya
|
|
2026-11-08 |
Al Arabi
|
- |
Al-Rayyan
|
|
2026-11-20 |
Al-Rayyan
|
- |
Al-Sadd
|
|
2026-11-29 |
Al-Shahania SC
|
- |
Al-Rayyan
|
|
2026-12-03 |
Al-Shamal SC
|
- |
Al-Rayyan
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.90 |
3.90 |
1.66 |
| Olasılık |
21% |
20% |
59% |
|
2 @ 1.66 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.05 |
1.22 |
| Olasılık |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.22 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.12 |
5.75 |
| Olasılık |
|
80% |
20% |
|
Üst 1.5 @ 1.12 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.42 |
2.65 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Üst 2.5 @ 1.42 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.05 |
1.68 |
| Olasılık |
|
36% |
64% |
|
Alt 3.5 @ 1.68 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.46 |
2.50 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Evt @ 1.46 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-18 16:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!