Profesyonel Ligi - Suudi Arabistan
Çarşamba, 09.09.2026
19:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Al-Hasa |
| Deplasman: |
Diriyah |
| Mesafe: |
316.4 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:00 (21:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.26 |
3.63 |
1.95 |
2 |
|
|
|
1.75 |
1.30 |
| 23% |
30% |
47% |
1.95 |
|
|
|
33% |
67% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.37 |
|
|
|
1.58 |
2.23 |
|
|
|
2.46 |
1.50 |
| 57% |
43% |
|
|
|
31% |
69% |
|
|
|
15% |
85% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Al-Fateh son 12 maçlar
|
2026-09-05 |
Al-Taawon
|
0 - 0 |
Al-Fateh
|
|
2026-08-29 |
Al-Fateh
|
0 - 0 |
Al-Ittihad FC
|
|
2026-08-26 |
Al-Faysaly
|
1 - 1 |
Al-Fateh
|
|
2026-08-22 |
Al-Fateh
|
0 - 1 |
Al-Ettifaq
|
|
2026-08-15 |
Al Nasr Riyadh
|
3 - 0 |
Al-Fateh
|
|
2026-07-25 |
Mallorca
|
3 - 0 |
Al-Fateh
|
|
2026-05-21 |
Al-Kholood
|
0 - 0 |
Al-Fateh
|
|
2026-05-14 |
Al-Fateh
|
2 - 0 |
Al-Najma Unaizah
|
|
2026-05-10 |
Al-Riyadh
|
1 - 0 |
Al-Fateh
|
|
2026-05-06 |
Al Ahli SC
|
3 - 1 |
Al-Fateh
|
|
2026-05-02 |
Al-Fateh
|
2 - 2 |
Neom SC
|
|
2026-04-28 |
Al Shabab
|
1 - 1 |
Al-Fateh
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
7 |
4 |
2 |
| 8% |
50% |
42% |
|
58% |
33% |
17% |
Diriyah Club son 6 maçlar
|
2026-09-03 |
Diriyah Club
|
0 - 2 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-08-29 |
Al-Ettifaq
|
0 - 3 |
Diriyah Club
|
|
2026-08-26 |
Diriyah Club
|
1 - 1 |
Al-Kholood
|
|
2026-08-21 |
Al-Hazem
|
0 - 1 |
Diriyah Club
|
|
2026-08-18 |
Diriyah Club
|
1 - 4 |
Al Nasr Riyadh
|
|
2026-08-13 |
Diriyah Club
|
0 - 1 |
Al Ahli SC
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
3 |
|
4 |
2 |
1 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
33% |
17% |
Puan Durumu Profesyonel Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Al-Hilal |
5 |
5 |
0 |
0 |
17 |
3 |
+14 |
15 |
| 2 |
Al Nasr Riyadh |
5 |
4 |
0 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
12 |
| 3 |
Al-Qadsiah |
5 |
4 |
0 |
1 |
10 |
3 |
+7 |
12 |
| 4 |
Al-Ittihad FC |
5 |
3 |
2 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
11 |
| 5 |
Al Ahli SC |
5 |
3 |
0 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
9 |
| 6 |
Al-Kholood |
5 |
2 |
3 |
0 |
10 |
7 |
+3 |
9 |
| 7 |
Neom SC |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 8 |
Al-Ettifaq |
5 |
3 |
0 |
2 |
8 |
8 |
0 |
9 |
| 9 |
Diriyah Club |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
7 |
| 10 |
Al-Hazem |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
5 |
| 11 |
Al-Fayha |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
5 |
| 12 |
Al-Riyadh |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
16 |
-10 |
4 |
| 13 |
Al-Taawon |
5 |
0 |
3 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 14 |
Al Shabab |
5 |
0 |
3 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
3 |
| 15 |
Al-Fateh |
5 |
0 |
3 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
3 |
| 16 |
Al-Khaleej |
5 |
0 |
3 |
2 |
2 |
9 |
-7 |
3 |
| 17 |
Al-Faysaly |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
10 |
-6 |
2 |
| 18 |
Abha Club |
5 |
0 |
1 |
4 |
4 |
11 |
-7 |
1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Al-Fateh |
|
| Diriyah Club |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Al-Fateh |
Diriyah Club |
| 1 |
Al-Hilal |
|
|
| 2 |
Al Nasr Riyadh |
|
|
| 3 |
Al-Qadsiah |
|
|
| 4 |
Al-Ittihad FC |
0 - 0 |
|
| 5 |
Al Ahli SC |
|
|
| 6 |
Al-Kholood |
|
|
| 7 |
Neom SC |
|
|
| 8 |
Al-Ettifaq |
0 - 1 |
0 - 3 |
| 9 |
Diriyah Club |
|
- |
| 10 |
Al-Hazem |
|
0 - 1 |
| 11 |
Al-Fayha |
|
|
| 12 |
Al-Riyadh |
|
|
| 13 |
Al-Taawon |
|
|
| 14 |
Al Shabab |
|
|
| 15 |
Al-Fateh |
- |
|
| 16 |
Al-Khaleej |
|
|
| 17 |
Al-Faysaly |
|
|
| 18 |
Abha Club |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Al-Fateh |
Diriyah Club |
| Galibiyet |
0 |
2 |
| Beraberlik |
3 |
1 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
1 |
5 |
| Yediği gol |
5 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.20 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
0.80 |
| Oyun attığı gol |
20% |
60% |
| Oyun yediği gol |
60% |
60% |
| Karşılıklı Gol Var |
20% |
20% |
| Üst 1.5 |
40% |
60% |
| Üst 2.5 |
20% |
20% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
2 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
0 |
| Attığı gol |
0 |
4 |
| Yediği gol |
1 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
0% |
100% |
| Oyun yediği gol |
50% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
0% |
| Üst 1.5 |
0% |
50% |
| Üst 2.5 |
0% |
50% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Profesyonel Ligi
| Oyun (45) |
| Ev sahibi galibiyet |
36% |
| Beraberlik |
29% |
| Deplasman galibiyet |
36% |
| Oynadığı maç |
15% |
| Goller (124) |
| Maç başına gol |
2.76 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.40 |
| Maç başına deplasman gol |
1.36 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
60% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
47% |
| Üst 1.5 |
73% |
| Üst 2.5 |
53% |
| Üst 3.5 |
33% |
Al-Fateh sonraki 6 maçlar
|
2026-09-10 |
Neom SC
|
- |
Al-Fateh
|
|
2026-09-17 |
Al-Fateh
|
- |
Al Ahli SC
|
|
2026-10-09 |
Al-Hazem
|
- |
Al-Fateh
|
|
2026-10-15 |
Al-Fateh
|
- |
Al-Khaleej
|
|
2026-10-22 |
Al-Fateh
|
- |
Al Shabab
|
|
2026-10-29 |
Al-Hilal
|
- |
Al-Fateh
|
Diriyah Club sonraki 6 maçlar
|
2026-09-10 |
Diriyah Club
|
- |
Abha Club
|
|
2026-09-17 |
Al Nasr Riyadh
|
- |
Diriyah Club
|
|
2026-10-09 |
Diriyah Club
|
- |
Al-Taawon
|
|
2026-10-15 |
Diriyah Club
|
- |
Al-Riyadh
|
|
2026-10-22 |
Al-Ittihad FC
|
- |
Diriyah Club
|
|
2026-10-29 |
Diriyah Club
|
- |
Neom SC
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.26 |
3.63 |
1.95 |
| Olasılık |
23% |
30% |
47% |
|
2 @ 1.95 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.75 |
1.30 |
| Olasılık |
33% |
67% |
|
X2 @ 1.30 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.19 |
4.37 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Üst 1.5 @ 1.19 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.58 |
2.23 |
| Olasılık |
|
31% |
69% |
|
Alt 2.5 @ 2.23 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.46 |
1.50 |
| Olasılık |
|
15% |
85% |
|
Alt 3.5 @ 1.50 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.51 |
2.33 |
| Olasılık |
|
28% |
72% |
|
Hay @ 2.33 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-06 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!