Profesyonel Ligi - Suudi Arabistan
Perşembe, 14.05.2026
16:55
Al-Fateh
Al-Najma Unaizah
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Al-Hasa |
| Deplasman: |
Unaizah |
| Mesafe: |
569.0 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:55 (18:55 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.48 |
4.20 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.13 |
2.50 |
| 60% |
23% |
17% |
1.48 |
|
|
|
77% |
23% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 77% |
23% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
38% |
62% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-01-16 |
Al-Najma Unaizah
|
1 - 1 |
Al-Fateh
|
Al-Fateh son 12 maçlar
|
2026-05-10 |
Al-Riyadh
|
1 - 0 |
Al-Fateh
|
|
2026-05-06 |
Al Ahli SC
|
3 - 1 |
Al-Fateh
|
|
2026-05-02 |
Al-Fateh
|
2 - 2 |
Neom SC
|
|
2026-04-28 |
Al Shabab
|
1 - 1 |
Al-Fateh
|
|
2026-04-24 |
Al-Fateh
|
1 - 0 |
Al-Khaleej
|
|
2026-04-05 |
Al-Okhdood
|
1 - 0 |
Al-Fateh
|
|
2026-03-14 |
Al-Fateh
|
0 - 1 |
Al-Hilal
|
|
2026-03-06 |
Al-Taawon
|
3 - 2 |
Al-Fateh
|
|
2026-02-26 |
Al-Fateh
|
1 - 1 |
Damac
|
|
2026-02-23 |
Al-Fateh
|
2 - 1 |
Al-Okhdood
|
|
2026-02-19 |
Al-Ettifaq
|
4 - 3 |
Al-Fateh
|
|
2026-02-14 |
Al-Fateh
|
0 - 2 |
Al Nasr Riyadh
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
5 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
42% |
33% |
Al-Najma Unaizah son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Al-Najma Unaizah
|
2 - 2 |
Al-Hazem
|
|
2026-05-04 |
Al-Ettifaq
|
0 - 0 |
Al-Najma Unaizah
|
|
2026-04-28 |
Al-Khaleej
|
3 - 1 |
Al-Najma Unaizah
|
|
2026-04-23 |
Al-Najma Unaizah
|
1 - 2 |
Al-Taawon
|
|
2026-04-11 |
Al-Najma Unaizah
|
2 - 1 |
Neom SC
|
|
2026-04-03 |
Al Nasr Riyadh
|
5 - 2 |
Al-Najma Unaizah
|
|
2026-03-12 |
Al-Najma Unaizah
|
1 - 3 |
Damac
|
|
2026-03-06 |
Al-Hilal
|
4 - 0 |
Al-Najma Unaizah
|
|
2026-02-28 |
Al-Najma Unaizah
|
1 - 3 |
Al-Okhdood
|
|
2026-02-25 |
Al-Najma Unaizah
|
0 - 5 |
Al Nasr Riyadh
|
|
2026-02-19 |
Al Ahli SC
|
4 - 1 |
Al-Najma Unaizah
|
|
2026-02-14 |
Al-Najma Unaizah
|
2 - 1 |
Al-Kholood
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
11 |
8 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
92% |
67% |
Puan Durumu Profesyonel Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Al Nasr Riyadh |
32 |
27 |
1 |
4 |
86 |
26 |
+60 |
82 |
| 2 |
Al-Hilal |
31 |
23 |
8 |
0 |
81 |
26 |
+55 |
77 |
| 3 |
Al Ahli SC |
32 |
23 |
6 |
3 |
64 |
24 |
+40 |
75 |
| 4 |
Al-Qadsiah |
32 |
21 |
8 |
3 |
76 |
33 |
+43 |
71 |
| 5 |
Al-Ittihad FC |
31 |
15 |
7 |
9 |
49 |
39 |
+10 |
52 |
| 6 |
Al-Taawon |
32 |
15 |
7 |
10 |
58 |
43 |
+15 |
52 |
| 7 |
Al-Ettifaq |
32 |
14 |
7 |
11 |
49 |
51 |
-2 |
49 |
| 8 |
Neom SC |
32 |
12 |
8 |
12 |
42 |
45 |
-3 |
44 |
| 9 |
Al-Hazem |
32 |
10 |
9 |
13 |
36 |
55 |
-19 |
39 |
| 10 |
Al-Fayha |
32 |
10 |
8 |
14 |
41 |
50 |
-9 |
38 |
| 11 |
Al-Khaleej |
32 |
10 |
7 |
15 |
52 |
55 |
-3 |
37 |
| 12 |
Al-Fateh |
32 |
8 |
9 |
15 |
39 |
55 |
-16 |
33 |
| 13 |
Al Shabab |
32 |
7 |
11 |
14 |
41 |
54 |
-13 |
32 |
| 14 |
Al-Kholood |
31 |
9 |
4 |
18 |
39 |
58 |
-19 |
31 |
| 15 |
Damac |
32 |
5 |
11 |
16 |
28 |
51 |
-23 |
26 |
| 16 |
Al-Riyadh |
32 |
6 |
8 |
18 |
33 |
62 |
-29 |
26 |
| 17 |
Al-Okhdood |
31 |
4 |
4 |
23 |
24 |
68 |
-44 |
16 |
| 18 |
Al-Najma Unaizah |
32 |
2 |
7 |
23 |
31 |
74 |
-43 |
13 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Al-Fateh |
|
| Al-Najma Unaizah |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Al-Fateh |
Al-Najma Unaizah |
| 1 |
Al Nasr Riyadh |
0 - 2 |
5 - 2 |
| 2 |
Al-Hilal |
0 - 1 |
4 - 0 |
| 3 |
Al Ahli SC |
2 - 1 |
4 - 1 |
| 4 |
Al-Qadsiah |
0 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Al-Ittihad FC |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 6 |
Al-Taawon |
2 - 5 |
1 - 0 |
| 7 |
Al-Ettifaq |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 8 |
Neom SC |
2 - 2 |
2 - 1 |
| 9 |
Al-Hazem |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 10 |
Al-Fayha |
1 - 2 |
3 - 0 |
| 11 |
Al-Khaleej |
1 - 0 |
3 - 1 |
| 12 |
Al-Fateh |
- |
|
| 13 |
Al Shabab |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Al-Kholood |
2 - 5 |
5 - 1 |
| 15 |
Damac |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 16 |
Al-Riyadh |
3 - 1 |
2 - 1 |
| 17 |
Al-Okhdood |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 18 |
Al-Najma Unaizah |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Al-Fateh |
Al-Najma Unaizah |
| Galibiyet |
8 |
2 |
| Beraberlik |
9 |
7 |
| Mağlubiyet |
15 |
23 |
| Attığı gol |
39 |
31 |
| Yediği gol |
55 |
74 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.22 |
0.97 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.72 |
2.31 |
| Oyun attığı gol |
78% |
69% |
| Oyun yediği gol |
84% |
91% |
| Karşılıklı Gol Var |
66% |
69% |
| Üst 1.5 |
75% |
78% |
| Üst 2.5 |
47% |
72% |
| Üst 3.5 |
31% |
47% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
6 |
0 |
| Beraberlik |
4 |
3 |
| Mağlubiyet |
6 |
13 |
| Attığı gol |
23 |
11 |
| Yediği gol |
26 |
38 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.44 |
0.69 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.62 |
2.38 |
| Oyun attığı gol |
81% |
56% |
| Oyun yediği gol |
88% |
81% |
| Karşılıklı Gol Var |
69% |
56% |
| Üst 1.5 |
81% |
69% |
| Üst 2.5 |
56% |
69% |
| Üst 3.5 |
31% |
44% |
Genel i̇statistikler Profesyonel Ligi
| Oyun (286) |
| Ev sahibi galibiyet |
43% |
| Beraberlik |
23% |
| Deplasman galibiyet |
34% |
| Oynadığı maç |
93% |
| Goller (869) |
| Maç başına gol |
3.04 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.59 |
| Maç başına deplasman gol |
1.45 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
80% |
| Deplasman takımı gol attı |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
59% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
57% |
| Üst 3.5 |
37% |
Al-Fateh sonraki 1 maçlar
|
2026-05-21 |
Al-Kholood
|
- |
Al-Fateh
|
Al-Najma Unaizah sonraki 1 maçlar
|
2026-05-21 |
Al-Najma Unaizah
|
- |
Al Shabab
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.48 |
4.20 |
5.50 |
| Olasılık |
60% |
23% |
17% |
|
1 @ 1.48 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.13 |
2.50 |
| Olasılık |
77% |
23% |
|
1X @ 1.13 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.13 |
6.00 |
| Olasılık |
|
77% |
23% |
|
Üst 1.5 @ 1.13 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.48 |
2.60 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Üst 2.5 @ 1.48 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.67 |
| Olasılık |
|
38% |
62% |
|
Alt 3.5 @ 1.67 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
64% |
36% |
|
Evt @ 1.62 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-12 12:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!