Elite One - Kamerun
Cumartesi, 07.11.2026
16:00
Aigle Royal Moungo
US Abong-Mbang
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Nkongsamba |
| Deplasman: |
Abong-Mbang |
| Mesafe: |
375.6 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.54 |
3.43 |
5.46 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.19 |
| 42% |
35% |
23% |
1.54 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
2.86 |
|
|
|
2.11 |
1.62 |
|
|
|
3.81 |
1.20 |
| 98% |
2% |
|
|
|
77% |
23% |
|
|
|
47% |
53% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Aigle Royal Moungo son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Panthere du Nde
|
3 - 1 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-10-24 |
Aigle Royal Moungo
|
2 - 1 |
APEJES Academy
|
|
2026-10-18 |
Victoria United
|
2 - 1 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-06-28 |
Aigle Royal Moungo
|
2 - 1 |
PWD Bamenda
|
|
2026-06-21 |
Panthere du Nde
|
4 - 0 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-06-14 |
Aigle Royal Menoua
|
0 - 1 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-06-08 |
Fauve Azur
|
2 - 3 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-06-04 |
Fortuna Mfou
|
0 - 2 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-05-30 |
Unisport de Bafang
|
3 - 1 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-05-24 |
Canon Yaounde
|
0 - 1 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-05-17 |
Victoria United
|
1 - 2 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-05-10 |
Aigle Royal Moungo
|
1 - 3 |
Colombe
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
10 |
9 |
5 |
| 58% |
0% |
42% |
|
83% |
75% |
42% |
US Abong-Mbang son 3 maçlar
|
2026-11-01 |
US Abong-Mbang
|
0 - 2 |
Unisport de Bafang
|
|
2026-10-25 |
Aigle Royal Menoua
|
4 - 0 |
US Abong-Mbang
|
|
2026-10-17 |
US Abong-Mbang
|
2 - 2 |
Stade Renard
|
Puan Durumu Elite One
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Aigle Royal Menoua |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
7 |
| 2 |
Unisport de Bafang |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
7 |
| 3 |
Coton Sport |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
6 |
| 4 |
Panthere du Nde |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 5 |
Victoria United |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 6 |
Canon Yaounde |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 7 |
Dynamo Douala |
4 |
1 |
2 |
1 |
7 |
7 |
0 |
5 |
| 8 |
Stade Renard |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 9 |
Colombe |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 10 |
Aigle Royal Moungo |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 11 |
APEJES Academy |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
2 |
| 12 |
PWD Bamenda |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
1 |
| 13 |
Gazelle FA |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
1 |
| 14 |
US Abong-Mbang |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Aigle Royal Moungo |
|
| US Abong-Mbang |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Aigle Royal Moungo |
US Abong-Mbang |
| 1 |
Aigle Royal Menoua |
|
4 - 0 |
| 2 |
Unisport de Bafang |
|
|
| 3 |
Coton Sport |
|
|
| 4 |
Panthere du Nde |
|
|
| 5 |
Victoria United |
|
|
| 6 |
Canon Yaounde |
|
|
| 7 |
Dynamo Douala |
|
|
| 8 |
Stade Renard |
|
|
| 9 |
Colombe |
|
|
| 10 |
Aigle Royal Moungo |
- |
|
| 11 |
APEJES Academy |
2 - 1 |
|
| 12 |
PWD Bamenda |
|
|
| 13 |
Gazelle FA |
|
|
| 14 |
US Abong-Mbang |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Aigle Royal Moungo |
US Abong-Mbang |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
4 |
2 |
| Yediği gol |
6 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.33 |
0.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
2.67 |
| Oyun attığı gol |
100% |
33% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
33% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
67% |
| Üst 3.5 |
33% |
67% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
2 |
0 |
| Yediği gol |
1 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
4.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
0% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
0% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
100% |
Genel i̇statistikler Elite One
| Oyun (21) |
| Ev sahibi galibiyet |
52% |
| Beraberlik |
29% |
| Deplasman galibiyet |
19% |
| Oynadığı maç |
12% |
| Goller (64) |
| Maç başına gol |
3.05 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.90 |
| Maç başına deplasman gol |
1.14 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
86% |
| Deplasman takımı gol attı |
76% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
| Üst 1.5 |
95% |
| Üst 2.5 |
67% |
| Üst 3.5 |
43% |
Aigle Royal Moungo sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
Coton Sport
|
- |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-11-18 |
Gazelle FA
|
- |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-11-29 |
Aigle Royal Moungo
|
- |
PWD Bamenda
|
|
2026-12-02 |
Canon Yaounde
|
- |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-12-06 |
Aigle Royal Moungo
|
- |
Unisport de Bafang
|
|
2026-12-13 |
Aigle Royal Moungo
|
- |
Dynamo Douala
|
US Abong-Mbang sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
US Abong-Mbang
|
- |
APEJES Academy
|
|
2026-11-22 |
PWD Bamenda
|
- |
US Abong-Mbang
|
|
2026-11-29 |
US Abong-Mbang
|
- |
Victoria United
|
|
2026-12-02 |
Dynamo Douala
|
- |
US Abong-Mbang
|
|
2026-12-06 |
US Abong-Mbang
|
- |
Panthere du Nde
|
|
2026-12-13 |
Canon Yaounde
|
- |
US Abong-Mbang
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.54 |
3.43 |
5.46 |
| Olasılık |
42% |
35% |
23% |
|
1 @ 1.54 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.10 |
2.19 |
| Olasılık |
78% |
22% |
|
1X @ 1.10 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.34 |
2.86 |
| Olasılık |
|
98% |
2% |
|
Üst 1.5 @ 1.34 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.11 |
1.62 |
| Olasılık |
|
77% |
23% |
|
Üst 2.5 @ 2.11 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.81 |
1.20 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Alt 3.5 @ 1.20 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.09 |
1.64 |
| Olasılık |
|
66% |
34% |
|
Evt @ 2.09 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-07 12:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!