Şampiyona Grubu - Yunanistan
Pazar, 17.05.2026
17:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Atina |
| Deplasman: |
Pire |
| Mesafe: |
7.8 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Agia Sophia Stadium
|
| Kapasite: |
32 500 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:30 (19:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.20 |
3.10 |
2.15 |
X2 |
|
|
|
1.67 |
1.36 |
| 31% |
33% |
36% |
1.36 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
24% |
76% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-05 |
Olympiakos
|
0 - 1 |
AEK
|
|
2026-02-01 |
AEK
|
1 - 1 |
Olympiakos
|
|
2025-10-26 |
Olympiakos
|
2 - 0 |
AEK
|
|
2025-04-27 |
AEK
|
0 - 2 |
Olympiakos
|
|
2025-04-13 |
Olympiakos
|
1 - 0 |
AEK
|
|
2025-04-02 |
AEK
|
2 - 0 |
Olympiakos
|
|
2025-03-02 |
AEK
|
0 - 1 |
Olympiakos
|
|
2025-02-26 |
Olympiakos
|
6 - 0 |
AEK
|
|
2024-11-24 |
Olympiakos
|
4 - 1 |
AEK
|
|
2024-05-15 |
Olympiakos
|
2 - 0 |
AEK
|
|
2024-03-31 |
AEK
|
1 - 0 |
Olympiakos
|
|
2024-01-07 |
Olympiakos
|
1 - 2 |
AEK
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
3 |
2 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
25% |
17% |
AEK son 12 maçlar
|
2026-05-13 |
PAOK
|
1 - 1 |
AEK
|
|
2026-05-10 |
AEK
|
2 - 1 |
Panathinaikos
|
|
2026-05-03 |
Panathinaikos
|
0 - 0 |
AEK
|
|
2026-04-19 |
AEK
|
3 - 0 |
PAOK
|
|
2026-04-16 |
AEK
|
3 - 1 |
Vallecano
|
|
2026-04-09 |
Vallecano
|
3 - 0 |
AEK
|
|
2026-04-05 |
Olympiakos
|
0 - 1 |
AEK
|
|
2026-03-22 |
AEK
|
3 - 0 |
Kifisia
|
|
2026-03-19 |
AEK
|
0 - 2 |
Celje
|
|
2026-03-15 |
Atromitos
|
2 - 2 |
AEK
|
|
2026-03-12 |
Celje
|
0 - 4 |
AEK
|
|
2026-03-07 |
AEK
|
1 - 0 |
AEL Larissa
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
7 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
58% |
25% |
Olympiakos son 12 maçlar
|
2026-05-13 |
Olympiakos
|
1 - 0 |
Panathinaikos
|
|
2026-05-10 |
Olympiakos
|
1 - 1 |
PAOK
|
|
2026-05-03 |
PAOK
|
3 - 1 |
Olympiakos
|
|
2026-04-19 |
Panathinaikos
|
0 - 2 |
Olympiakos
|
|
2026-04-05 |
Olympiakos
|
0 - 1 |
AEK
|
|
2026-03-22 |
Olympiakos
|
0 - 0 |
AEL Larissa
|
|
2026-03-14 |
OFI Crete
|
0 - 3 |
Olympiakos
|
|
2026-03-08 |
Olympiakos
|
0 - 0 |
PAOK
|
|
2026-03-01 |
Panserraikos
|
1 - 2 |
Olympiakos
|
|
2026-02-24 |
Leverkusen
|
0 - 0 |
Olympiakos
|
|
2026-02-21 |
Olympiakos
|
2 - 0 |
Panetolikos
|
|
2026-02-18 |
Olympiakos
|
0 - 2 |
Leverkusen
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
7 |
3 |
1 |
| 42% |
33% |
25% |
|
58% |
25% |
8% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
AEK |
31 |
21 |
8 |
2 |
56 |
19 |
+37 |
71 |
| 2 |
Olympiakos |
31 |
19 |
8 |
4 |
50 |
16 |
+34 |
65 |
| 3 |
PAOK |
31 |
18 |
9 |
4 |
57 |
23 |
+34 |
63 |
| 4 |
Panathinaikos |
31 |
14 |
9 |
8 |
45 |
31 |
+14 |
51 |
Lig maçlarının kronolojisi
| AEK |
|
| Olympiakos |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
AEK |
Olympiakos |
| 1 |
AEK |
- |
|
| 2 |
Olympiakos |
|
- |
| 3 |
PAOK |
3 - 0 |
3 - 1 |
| 4 |
Panathinaikos |
2 - 1 |
0 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
AEK |
Olympiakos |
| Galibiyet |
21 |
19 |
| Beraberlik |
8 |
8 |
| Mağlubiyet |
2 |
4 |
| Attığı gol |
56 |
50 |
| Yediği gol |
19 |
16 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.81 |
1.61 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.61 |
0.52 |
| Oyun attığı gol |
87% |
81% |
| Oyun yediği gol |
42% |
39% |
| Karşılıklı Gol Var |
35% |
32% |
| Üst 1.5 |
65% |
71% |
| Üst 2.5 |
42% |
35% |
| Üst 3.5 |
29% |
13% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
13 |
9 |
| Beraberlik |
1 |
4 |
| Mağlubiyet |
1 |
2 |
| Attığı gol |
30 |
24 |
| Yediği gol |
6 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
1.60 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.40 |
0.60 |
| Oyun attığı gol |
93% |
87% |
| Oyun yediği gol |
33% |
40% |
| Karşılıklı Gol Var |
27% |
40% |
| Üst 1.5 |
67% |
80% |
| Üst 2.5 |
47% |
40% |
| Üst 3.5 |
20% |
13% |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (10) |
| Ev sahibi galibiyet |
40% |
| Beraberlik |
40% |
| Deplasman galibiyet |
20% |
| Oynadığı maç |
83% |
| Goller (18) |
| Maç başına gol |
1.80 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.10 |
| Maç başına deplasman gol |
0.70 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
60% |
| Deplasman takımı gol attı |
60% |
| Karşılıklı Gol Var |
40% |
| Üst 1.5 |
60% |
| Üst 2.5 |
30% |
| Üst 3.5 |
10% |
AEK sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Olympiakos sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.20 |
3.10 |
2.15 |
| Olasılık |
31% |
33% |
36% |
|
X2 @ 1.36 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.67 |
1.36 |
| Olasılık |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.36 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.33 |
3.25 |
| Olasılık |
|
69% |
31% |
|
Üst 1.5 @ 1.33 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.70 |
| Olasılık |
|
44% |
56% |
|
Alt 2.5 @ 1.70 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.75 |
1.25 |
| Olasılık |
|
24% |
76% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.91 |
1.91 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Evt @ 1.91 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-15 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!