Challenge Ligi - İsviçre
Cuma, 06.11.2026
19:15
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Aarau |
| Deplasman: |
Wil |
| Mesafe: |
75.7 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Stadion Brugglifeld
|
| Kapasite: |
9 249 (1 542) |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:15 (20:15 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.72 |
3.76 |
3.78 |
1 |
|
|
|
1.20 |
1.94 |
| 39% |
39% |
22% |
1.72 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
5.32 |
|
|
|
1.43 |
2.52 |
|
|
|
2.14 |
1.61 |
| 97% |
3% |
|
|
|
74% |
26% |
|
|
|
39% |
61% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-08-31 |
Wil
|
2 - 2 |
Aarau
|
|
2026-04-25 |
Wil
|
2 - 2 |
Aarau
|
|
2026-02-07 |
Aarau
|
2 - 2 |
Wil
|
|
2025-10-24 |
Aarau
|
2 - 0 |
Wil
|
|
2025-08-01 |
Wil
|
1 - 3 |
Aarau
|
|
2025-05-09 |
Aarau
|
2 - 4 |
Wil
|
|
2025-03-16 |
Wil
|
2 - 2 |
Aarau
|
|
2024-11-24 |
Aarau
|
1 - 1 |
Wil
|
|
2024-07-26 |
Wil
|
2 - 2 |
Aarau
|
|
2024-05-17 |
Aarau
|
0 - 4 |
Wil
|
|
2024-02-23 |
Wil
|
1 - 1 |
Aarau
|
|
2023-12-10 |
Aarau
|
1 - 1 |
Wil
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
8 |
2 |
|
12 |
8 |
8 |
| 17% |
67% |
17% |
|
100% |
67% |
67% |
Aarau son 12 maçlar
|
2026-10-30 |
Xamax
|
1 - 3 |
Aarau
|
|
2026-10-24 |
Aarau
|
1 - 2 |
Etoile Carouge
|
|
2026-10-18 |
Aarau
|
2 - 0 |
Zurich
|
|
2026-10-09 |
Stade Nyonnais
|
2 - 1 |
Aarau
|
|
2026-10-02 |
Aarau
|
1 - 2 |
Young Boys
|
|
2026-09-24 |
Grasshoppers
|
4 - 1 |
Aarau
|
|
2026-09-18 |
Winterthur
|
2 - 1 |
Aarau
|
|
2026-09-12 |
Aarau
|
2 - 2 |
Kriens
|
|
2026-09-04 |
Aarau
|
3 - 2 |
Rapperswil
|
|
2026-08-31 |
Wil
|
2 - 2 |
Aarau
|
|
2026-08-28 |
Aarau
|
2 - 1 |
Xamax
|
|
2026-08-23 |
Yverdon-Sport
|
2 - 1 |
Aarau
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
12 |
11 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
100% |
92% |
42% |
Wil son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Wil
|
0 - 3 |
Winterthur
|
|
2026-10-23 |
Wil
|
2 - 2 |
Rapperswil
|
|
2026-10-09 |
Kriens
|
1 - 1 |
Wil
|
|
2026-10-01 |
Altach
|
5 - 0 |
Wil
|
|
2026-09-18 |
Wil
|
5 - 0 |
Stade Nyonnais
|
|
2026-09-11 |
Lausanne-Ouchy
|
4 - 0 |
Wil
|
|
2026-09-04 |
Etoile Carouge
|
1 - 1 |
Wil
|
|
2026-08-31 |
Wil
|
2 - 2 |
Aarau
|
|
2026-08-28 |
Yverdon-Sport
|
1 - 1 |
Wil
|
|
2026-08-22 |
Wil
|
0 - 2 |
Kriens
|
|
2026-08-07 |
Winterthur
|
5 - 0 |
Wil
|
|
2026-07-31 |
Wil
|
1 - 2 |
Xamax
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
12 |
8 |
6 |
| 8% |
42% |
50% |
|
100% |
67% |
50% |
Puan Durumu Challenge Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Lausanne-Ouchy |
12 |
8 |
4 |
0 |
23 |
5 |
+18 |
28 |
| 2 |
Winterthur |
12 |
7 |
3 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
24 |
| 3 |
Yverdon-Sport |
12 |
6 |
4 |
2 |
23 |
14 |
+9 |
22 |
| 4 |
Kriens |
12 |
4 |
4 |
4 |
21 |
19 |
+2 |
16 |
| 5 |
Xamax |
12 |
5 |
1 |
6 |
16 |
20 |
-4 |
16 |
| 6 |
Aarau |
12 |
4 |
3 |
5 |
19 |
21 |
-2 |
15 |
| 7 |
Etoile Carouge |
12 |
3 |
4 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 8 |
Rapperswil |
12 |
3 |
2 |
7 |
18 |
25 |
-7 |
11 |
| 9 |
Wil |
12 |
2 |
5 |
5 |
18 |
27 |
-9 |
11 |
| 10 |
Stade Nyonnais |
12 |
2 |
2 |
8 |
12 |
29 |
-17 |
8 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Aarau |
|
| Wil |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Aarau |
Wil |
| 1 |
Lausanne-Ouchy |
1 - 1 |
4 - 0 |
| 2 |
Winterthur |
|
5 - 0 |
| 3 |
Yverdon-Sport |
|
1 - 1 |
| 4 |
Kriens |
2 - 2 |
1 - 1 |
| 5 |
Xamax |
2 - 1 |
|
| 6 |
Aarau |
- |
|
| 7 |
Etoile Carouge |
1 - 2 |
1 - 1 |
| 8 |
Rapperswil |
3 - 2 |
4 - 5 |
| 9 |
Wil |
|
- |
| 10 |
Stade Nyonnais |
2 - 1 |
|
Takım istatistikleri
| |
Aarau |
Wil |
| Galibiyet |
4 |
2 |
| Beraberlik |
3 |
5 |
| Mağlubiyet |
5 |
5 |
| Attığı gol |
19 |
18 |
| Yediği gol |
21 |
27 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.58 |
1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.75 |
2.25 |
| Oyun attığı gol |
92% |
67% |
| Oyun yediği gol |
100% |
92% |
| Karşılıklı Gol Var |
92% |
58% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
92% |
67% |
| Üst 3.5 |
33% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
3 |
| Mağlubiyet |
1 |
2 |
| Attığı gol |
11 |
8 |
| Yediği gol |
9 |
16 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.83 |
1.33 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
2.67 |
| Oyun attığı gol |
100% |
67% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
67% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
83% |
50% |
| Üst 3.5 |
33% |
50% |
Genel i̇statistikler Challenge Ligi
| Oyun (60) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
33% |
| Goller (188) |
| Maç başına gol |
3.13 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.78 |
| Maç başına deplasman gol |
1.35 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
57% |
| Üst 1.5 |
92% |
| Üst 2.5 |
65% |
| Üst 3.5 |
35% |
Aarau sonraki 5 maçlar
|
2026-11-20 |
Rapperswil
|
- |
Aarau
|
|
2026-11-27 |
Kriens
|
- |
Aarau
|
|
2026-12-05 |
Aarau
|
- |
Yverdon-Sport
|
|
2026-12-11 |
Lausanne-Ouchy
|
- |
Aarau
|
|
2026-12-18 |
Aarau
|
- |
Winterthur
|
Wil sonraki 5 maçlar
|
2026-11-20 |
Stade Nyonnais
|
- |
Wil
|
|
2026-11-28 |
Wil
|
- |
Yverdon-Sport
|
|
2026-12-05 |
Wil
|
- |
Etoile Carouge
|
|
2026-12-13 |
Xamax
|
- |
Wil
|
|
2026-12-18 |
Wil
|
- |
Lausanne-Ouchy
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.72 |
3.76 |
3.78 |
| Olasılık |
39% |
39% |
22% |
|
1 @ 1.72 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.20 |
1.94 |
| Olasılık |
63% |
37% |
|
1X @ 1.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.10 |
5.32 |
| Olasılık |
|
97% |
3% |
|
Üst 1.5 @ 1.10 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.43 |
2.52 |
| Olasılık |
|
74% |
26% |
|
Üst 2.5 @ 1.43 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.14 |
1.61 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Alt 3.5 @ 1.61 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.45 |
2.49 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Evt @ 1.45 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!